O nás

Vitajte na stránkach našej spoločnosti. Sme tím historikov, ktorí poskytujú profesionálne genealogické (zostavovanie rodokmeňov) a heraldické (návrhy erbov a ich registrácia) služby. Okrem nich spracovávame aj monografie (vedecké diela) miest a obcí Slovenska, genealogické rešerše a k ponuke našich služieb patrí aj predaj numizmatického tovaru a investičných drahých kovov.

Genealógia je veda, ktorá sa zameriava na štúdium rodu, rodiny a sleduje jej príbuzenské línie smerom do minulosti. Prirodzenou túžbou človeka je zistiť, kto boli jeho predkovia, odkiaľ pochádzajú, ako a kde žili, koľko mali detí, čím sa živili a ako zomierali. Pokiaľ patríte k ľuďom, ktorí si kladú tieto otázky, tak ste na správnom mieste. Odpovede na ne vám môžeme zistiť bádaním v archívoch, ktoré pomôžu odkryť skryté tajomstvá vašich predkov.

V dnešnej dobe je čoraz ťažšie vlastniť niečo výnimočné, niečo, čo nie je bežné a čím by sme sa mohli odlíšiť od ostatných. Vlastníctvo rodinného erbu by mohlo byť tou správnou voľbou, ktorá by spravila vašu rodinu jedinečnou. Navrhneme vám erb spĺňajúci všetky prísne kritériá, ktoré sú z hľadiska heraldiky, ako vedy skúmajúcej erby, potrebné.

Ak sa zaujímate o minulosť svojej rodiny, určite myslíte aj na jej budúcnosť. Budúcnosť môže priniesť mnohé nečakané zvraty a prekvapenia, ktoré môžu vplývať na vašu finančnú situáciu. Už po tisícročia predstavuje stabilnú istotu vlastníctvo zlata, napríklad vo forme zlatých mincí alebo tehličiek. Náš partnerský internetový obchod www.vzacne-mince.sk vám ponúka numizmatické výrobky špičkovej kvality. Ponuka je určená nielen zberateľom, ale aj všetkým, ktorí v kúpe mince, medaily, či repliky historickej mince vidia vhodný prostriedok, ako výhodne investovať svoje peniaze alebo potešiť blízkych nádherným darčekom.

facebook

facebook

historici.sk

Časté otázky

Všetky časté otázky

Kontakt

 • Goldvia, s. r. o.
  Nová 670/19
  922 21 Moravany nad Váhom
  Slovenská republika
 • IČO: 45 428 697
  DIČ: 2022996756
  IČ DPH: SK2022996756
 •  napíšte nám
 • vzacne-mince.sk

  vzacne mince